Медична довідка для отримання дозволу на володіння зброєю

Ціна: від 280 грн.

 

Отримання дозволу на зброю обумовлено рядом процедур, в тому числі, проходженням медкомісії для оформлення медичної довідки форми 127/о. Дана довідка підтверджує ваш стан здоров’я і дає право мати при собі і користуватися мисливською, травматичною, вогнепальною, гладкоствольною і нарізною зброєю. Також цілий ряд професій: інкасатори, деякі охоронці, поліцейські, перед вступом на роботу повинні пройти медичну комісію для отримання довідки, дозволу на зброю.

Будь-яка зброя є серйозною загрозою здоров’ю та безпеці людей. Тому довідку на зброю повинні отримувати тільки психічно здорові люди, з хорошим зором і слухом. Люди, які не мають наркотичної та алкогольної залежності. Для цього й існує спеціальна медична довідка форми 127/о.

 

Медкомісія

Для отримання даної довідки необхідно пройти ряд лікарів, які напишуть висновок про стан вашого здоров’я. Це:

– нарколог і психіатр;

– невропатолог;

– окуліст;

– ЛОР;

– терапевт.

 

Необхідні документи для отримання дозволу на зброю

Замовити медичну довідку форми 127/о в місті Запоріжжя можна за допомогою сервісу VITAMIN+. Для цього необхідно залишити заявку через форму зворотного зв’язку або ж зв’язатися з нами по телефону. Список документів, необхідних для швидкого оформлення даного медичного документа:

– паспорт;

– військовий квиток;

– два фото 3х4;

– сертифікати нарколога і психіатра, які також можна отримати в нашому сервісі окремо.

Після надання потрібних документів, і в разі відсутності будь-яких протипоказань по здоров’ю, довідка оформляється в терміновому порядку.


Задати питання

    Дані збираються тільки для зв'язку з вами і не будуть передані третім особам