Довідка на відвідування басейну

 

Ціна: від 160 грн.

 

Відсутність медичних протипоказань, підтверджується медичною довідкою. Це є одним з головних аргументів, що дає право на похід в басейн. Довідка на відвідування басейну, лазні, сауни – це висновок про стан Вашого здоров’я, за допомогою проходження медичної комісії. Медичний центр VITAMIN+ пропонує заощадити Ваші кошти і час. Заповніть форму зворотного зв’язку на сайті або зв’яжіться з нами по телефону. Оформлення довідки проходить швидше, ніж проходження всіх необхідних лікарів в державній клініці, що є величезною перевагою.

 

Медкомісія в державній поліклініці

Отримання довідки на відвідування басейну в державній поліклініці може зайняти близько 5-ти днів. При цьому вам доведеться пройти наступних фахівців, відстоявши до кожного чергу:

– Дерматолог;

– гінеколог (для жінок);

– венеролог;

– терапевт, який і випише довідку для басейну.

Заради економії власних коштів і часу є відмінна можливість отримати довідку в басейн в медичному центрі VITAMIN+ в місті Запоріжжя.

Ми гарантуємо:

– швидкий та якісний сервіс;

– повну відсутність черг;

– оформлення необхідних медичних документів відповідно до законодавства України.

 

Отримання медичної довідки

Отримати медичну довідку в нашому закладі можна при наявності паспорта, або іншого документа, що підтверджує особу. Медичний центр гарантує термінове оформлення медичних документів, в тому числі і довідки для басейну, для отримання якої залиште заявку через форму зворотного зв’язку, або зв’яжіться з нами по телефону.


Задати питання

    Дані збираються тільки для зв'язку з вами і не будуть передані третім особам